Az archívumban található tételek már nem megvásárolhatóak. Az adatok csak tájékoztató jellegűek.

Bécsi biedermeier kávéskanna tejkiöntővel, ezüst, 930 g.

Leírás:
Bécsi biedermeier kávéskanna tejkiöntővel
Ezüst, 930 g. Négy lábon álló trébelt, bordázott díszítésű edények faragott csont fogókkal. Kanna zsanéros fedelén plasztikus tölgylevelek között makk alakú fedélgomb. Tejkiöntő alján vésett tulajdonosi monogram.
Aljakon és kanna fedelén belül jelzett:
Bécs, 1857., Karl Paltscho.
Neuwirth: P 1780 variáns.
Kanna M.: 22,5 cm
Tejkiöntő M.: 16,5 cm tovább »
vissza a leíráshoz
kikiáltási ár: 230 000 Ft