Az archívumban található tételek már nem megvásárolhatóak. Az adatok csak tájékoztató jellegűek.

Augsburgi barokk golyólábú pohár - Billikom

Leírás:
Részben tűzaranyozott ezüst, 127 gr.
Három golyó lábon álló, fölfelé enyhén szélesedő edény. Kihajló pereme alatt duplasoros barázdák. Trébelt, poncolt, cizellált és vésett felületén barokk bogáncslevél díszítmények között ovális medalionokban város-, ill. tájképek.
Alján jelzett: Augsburg, Johann, Matthaus Rehm, 1697-1699 között, ill. mintavételi véset (tremolierstich).
Seling, 2007.: BZ 1170, MZ 1910/a.
M.: 9 cm
tovább »
vissza a leíráshoz
kikiáltási ár: 460 000 Ft