Zálogforgalmi ügyintézőket

keresünk Budapestre!

Budapesti zálogfiókjainkba keresünk új munkatársakat, teljes munkaidőbe, akik legjobb tudásukkal és szorgalmukkal hozzájárulnak összetartó csapataink sikereihez.

Az új kollégákat az alábbi feladatokkal várjuk…
• A zálogfióki és zálogékszerbolti tevékenységekben való aktív közreműködés,
• A fiók ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása, az üzleti célok elérése érdekében,
• A záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok betartása,
• Helyettesítési feladatok ellátása

Olyan jelölteket keresünk, akik rendelkeznek…
• Középfokú végzettséggel,
• Értékesítési tapasztalattal, pénzügyi, számviteli ismeretekkel,
• Szorgalmas, motivált személyiséggel, akik képesek önállóan beazonosítani és elvégezni feladataikat,
• Képesek gyorsan, precízen, valamint csapatban is aktívan működő munkavégzésre,
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bírnak,
• Nyitott, hozzáállásuk proaktív,
• Értékesítés-orientált és ügyfélközpontú szemléletmódjuk van,
• Változásokhoz könnyen alkalmazkodó a személyiségük,
• Rugalmasság, nagyfokú stressztűrő képesség, terhelhetőség jellemzi őket,
• Magabiztos szinten kezelik az MS Office-t, Libre Office-t.

Amit mi kínálunk…
• Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahely,
• Fejlődési és továbbképzési lehetőség,
• Felelősségteljes, komoly pozíció,
• Versenyképes jövedelem,
• Az alapjövedelem mellett egyéb béren kívüli juttatások (Cafeteria, bejárás támogatása),
• Kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az allas@bav.hu email címre.