Mérlegképes könyvelőt

keresünk Budapestre!

Az új kollégát az alábbi feladatokkal várjuk…
• önálló teljes körű könyvelés (bejövő/kimenő számlák, bankok, pénztárak és vegyes könyvelési tételek rögzítése)
• havi, éves zárási feladatokban való aktív részvétel
• kapcsolattartás üzleti partnerekkel

Olyan jelöltet keresünk, aki…
• rendelkezik regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel
• minimum 3 éves szakmai tapasztalattal
• számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismeretével
• magabiztos szinten kezeli a Microsoft EXCEL-t
• szorgalmas, motivált személyiség, aki képes önállóan beazonosítani és elvégezni feladatait
• képes gyorsan, precízen, valamint csapatban is aktívan működő munkavégzésre
• előnyben részesülhet, amennyiben a SAP-FI programot felhasználó szinten ismeri

Amit mi kínálunk…
• Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahely
• Fejlődési és továbbképzési lehetőség
• Felelősségteljes, komoly pozíció
• Versenyképes jövedelem
• Az alapjövedelem mellett egyéb béren kívüli juttatások (Cafeteria, bejárás támogatása)
• Kellemes munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a bathory.marianna@stelius.hu email címre.