Kereskedelmi asszisztens (ékszerbolti értékesítő)

keresünk budapesti üzletünkbe

Az új kollégát az alábbi feladatokkal várjuk…
• az ékszerbolti tevékenységekben való aktív közreműködés
• a bolt ügyfeleinek magas szintű, udvarias kiszolgálása
• színvonalas árubemutatás
• vásárlói reklamációk kezelése
• az eladótér rendjének, tisztaságának biztosítása
• pénztárosi és pénztárellenőri feladatok ellátása

Olyan jelöltet keresünk, aki…
• rendelkezik középfokú végzettséggel (kereskedelmi előny)
• kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bír
• magabiztos angol nyelvismerettel rendelkezik
• kreatív, nyitott, hozzáállása proaktív
• értékesítés-orientált és ügyfélközpontú szemléletmódja van
• változásokhoz könnyen alkalmazkodó a személyisége
• rugalmasság, nagyfokú stressztűrő képesség, terhelhetőség jellemzi
• képes gyorsan, precízen, valamint csapatban is aktívan működő munkavégzésre
• magabiztos szinten kezeli az MS Office-t,
• előnyt jelent a kereskedelmi tapasztalat (hasonló munkakörben eltöltött idő) és az angol mellet más idegen nyelvismeret (orosz/német)

Amit mi kínálunk…
• hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahely
• fejlődési és továbbképzési lehetőség
• felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakör
• versenyképes jövedelem
• az alapjövedelem mellett egyéb béren kívüli juttatások (Cafeteria, bejárás támogatása)
• utazási lehetőség
• kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest/Belváros
Ha szeretne egy fiatalos, pezsgő szellemiségű csapat tagja lenni, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a nagy.nora@bav.hu email címre.