Jogi asszisztenst keresünk

budapesti központunkba

A pozícióhoz tartozó feladatok:

• A jogi osztály napi munkájának támogatása;
• Szerződések, megállapodások és egyéb jogi dokumentumok előkészítése sablonok alapján az ügyvédek részére;
• Iratkezelés, szerződések nyilvántartása, rendben tartása, egyéb nyilvántartások készítése, naprakészen tartása;
• Ügyviteli és ügyintézési folyamatok szervezése és ellátása;
• Kapcsolattartás a hatóságokkal, egyéb szervekkel;
• Beérkező telefonhívások, e-mailek fogadása, esetenként megválaszolása
• Levelezések, megkeresések nyilvántartása, rendszerezése, irattározási folyamatokban való részvétel;
• Tárgyalásokra, megbeszélésekre iratanyagok előkészítése, igény szerint jegyzőkönyvvezetés;
• Kintlévőségek behajtásával kapcsolatos adminisztráció ellátása;
• Belső szabályzatok, előírások felülvizsgálatában való aktív részvétel;
• Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Olyan jelöltet keresünk, aki…

• Jogi asszisztensi végzettségű;
• 2-3 éves asszisztensi tapasztalattal rendelkezik, lehetőség szerint jogi területen;
• Magabiztosan használja a Microsoft Word, Excel, Power Point programokat;
• Igényes a munkavégzése és kifogástalanul megbízható;
• Önálló, felelősségteljes, hatékony, precíz a munkavégzése és betartja a határidőket;
• Megfelelő a szóbeli és írásbeli kommunikációs készsége;
• Agilis, rugalmas és motivált hozzáállása.

Amit mi kínálunk…

• béren kívüli juttatást (Cafeteria);
• fejlődési lehetőséget;
• felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakört;
• szakmai támogatást a pozíció betöltéséhez.

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Csalogány utca 23-33.

A jelentkezés menete: Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, bérigény megjelölésével az allas@bav.hu email címre.