IT asszisztens munkatársat

keresünk Budapesti központunkba!

Az új kollégát az alábbi feladatokkal várjuk…
• Az Informatikai osztály, illetve IT projektek adminisztratív támogatása
• Periodikus riportok készítése
• Dokumentációk naprakészen tartása
• Számlák, megrendelések, teljesítési igazolások iktatása, aláíratása
• Árajánlatok, megrendelések adminisztrációja
• Üzleti igény specifikációs dokumentumok feldolgozása
• Beosztások nyilvántartása
• Megbeszélések szervezése, emlékeztetők készítése
• Rendszeres státuszriportok, jegyzőkönyvek előkészítése
• Adatminőség ellenőrzése
• Projektdokumentáció rendben tartása
• Projekt erőforrások nyilvántartása, adminisztrációja
• Kimutatások, tervek, prezentációk összeállítása
• Az előfizetői szerződésekkel kapcsolatos telefonszámok és az internet szolgáltatások azonosítóinak adminisztrációja
Olyan jelöltet keresünk, aki…
• rendelkezik minimum 3 éves irodai, projekt asszisztensi/adminisztrátori munkatapasztalattal
• előny az IT szektorban szerzett tapasztalat
• legalább középfokú végzettsége van
• gyakorlott prezentációk készítésében, szerkesztésében
• szorgalmas, motivált személyiség, aki képes önállóan beazonosítani és elvégezni feladatait
• képes gyorsan, precízen, valamint csapatban is aktívan működő munkavégzésre
• kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bír
• nyitott, hozzáállása proaktív
• ügyfélközpontú szemléletmódja van
• változásokhoz könnyen alkalmazkodó a személyisége
• rugalmasság, nagyfokú stressztűrő képesség, terhelhetőség jellemzi
• magabiztos szinten kezeli az MS Office-t

Amit mi kínálunk…
• Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahely
• Fejlődési és továbbképzési lehetőség
• Felelősségteljes, komoly pozíció
• Versenyképes jövedelem
• Az alapjövedelem mellett egyéb béren kívüli juttatások (Cafeteria, bejárás támogatása)
• Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest
Pályázatok beküldésének határideje: 2018. április 30.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a nagy.nora@bav.hu email címre.