Ékszerbecsüs munkatársat

keresünk budapesti fiókunkba

Szereted és ismered az ékszereket, és emellett szívesen segítesz másoknak a pénzügyi problémáik megoldásában? Akkor Te vagy az, akit keresünk.

Jelentkezz Magyarország piacvezető záloghitel- és ékszerértékesítő cégéhez, ahol folyamatosan új kihívásokkal találkozhatsz!

Mi adjuk a biztos hátteret és…
• a hosszú távú perspektívát;
• a sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakört;
• a szakmai fejlődéshez szükséges továbbképzéseket;
• a versenyképes jövedelmet;
• és a béren kívüli juttatásokat: Cafeteria, bejárás támogatása és kedvezményes vásárlást boltjainkban.

Te hozod az elhivatottságod és…
• a kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed;
• az ékszerbecsüsi végzettséged;
• a legalább 2 éves szakmai, és értékesítési tapasztalatod;
• a nyitott, problémamegoldó gondolkodásod;
• az ügyfélközpontú, kereskedelmi szemléletmódod;
• és a magabiztos MS Office, Libre Office felhasználói tudásod.

Az alábbi feladatokkal várunk…
• a zálogfiók mindennapi működésének ellátása;
• értékesítés, magas szintű, udvarias kiszolgálás;
• a záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályok ismerete és betartása;
• helyettesítési feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Budapest

245 éves múltunkkal mi tudjuk, hogy hogyan kell mindig megújulni! Csatlakozz fiatalos, pezsgő szellemiségű csapatunkhoz!
Küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a nagy.nora@bav.hu email címre!