Ékszerbecsüs keresünk

budapesti üzletünkbe.

Az új kollégát az alábbi feladatokkal várjuk…
• A zálogfióki tevékenységekben való aktív közreműködés
• A fiók ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása, az üzleti célok elérése érdekében
• A záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok betartása
• Helyettesítési feladatok ellátása

Olyan jelöltet keresünk, aki…
• rendelkezik ékszerbecsüsi végzettséggel
• minimum 2 éves szakmai, illetve értékesítési tapasztalattal
• szorgalmas, motivált személyiség, aki képes önállóan beazonosítani és elvégezni feladatait
• képes gyorsan, precízen, valamint csapatban is aktívan működő munkavégzésre
• kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bír
• nyitott, hozzáállása proaktív
• értékesítés-orientált és ügyfélközpontú szemléletmódja van
• változásokhoz könnyen alkalmazkodó a személyisége
• rugalmasság, nagyfokú stressztűrő képesség, terhelhetőség jellemzi
• magabiztos szinten kezeli az MS Office-t, Libre Office-t

Amit mi kínálunk…
• Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahely
• Fejlődési és továbbképzési lehetőség
• Felelősségteljes, komoly pozíció
• Versenyképes jövedelem
• Az alapjövedelem mellett egyéb béren kívüli juttatások (Cafeteria, bejárás támogatása)
• Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest
Pályázatok beküldésének határideje: 2018. május

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az allas@bav.hu email címre.