Becsüs kollégát keresünk budapesti fiókba!

A patinás múlttal rendelkező, pénzügyi szolgáltatásokkal és műkincs kereskedelemmel foglalkozó BÁV Zrt. új munkatársat keres Budapesten lévő fiókjaiba, becsüsi pozícióba.

Az új munkatárs feladatai:
• A zálogfióki és zálogékszer bolti tevékenységekben való aktív közreműködés,
• A fiók ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása, az üzleti célok elérése érdekében,
• A záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok betartása.

Szakmai és személyiségbeli elvárásaink:
• Becsüsi végzettség, és legalább két év aktív becsüsi tapasztalat,
• Értékesítési tapasztalat,
• Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, LibreOffice),
• Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség,
• Nyitott, és a változásokhoz könnyen alkalmazkodó személyiség,
• Értékesítés-orientált és ügyfélközpontú szemléletmód,
• Szabálykövető magatartás.

Amit új munkatársunknak ajánlani tudunk:
• Szakmai támogatás a pozíció betöltéséhez,
• A felelősségnek megfelelő juttatási csomag,
• Stabil, de folyton megújuló vállalati környezet.

Munkavégzés helye: Budapest
Pályázatok beküldésének határideje: 2017.12.01.
Pályázatok elbírálásának várható határideje: 2017.12.13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az allas@bav.hu email címre.